www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shakira ‘e çmendur’ pas Pique

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Shakira ‘e çmendur’ pas Pique   Mon May 30, 2011 11:27 pmLojtarët e Barcelonës kanë festuar dje nga Nou Camp për në koncertin lokal të Shakiras.

Këngëtarja kolumbiane është në lidhje me mbrojtësin e Barcelonës, Gerard Pique, dhe e ka sjellë atë në skenë në fund të koncertit të saj.

Shakira po ashtu ka ftuar Xavin, Villan, Pedron, Sergio Busquets dhe Bojan Krkic në ballë të turmës rreth orës 11 e gjysmë të natës, derisa Pep Guardiola dhe Eric Abidal kanë qëndruar jashtë skene.

“Ne do t’i lëvizim këto vithe!”, ka deklaruar Shakira, e cila ka ndryshuar këngën e saj në “Jam e çmendur për Pique-n tim” në vend të “Jam e çmendur për tigrin tim”.

“Urime Barcelonës, ekipit më të mirë në botë“, ka përfunduar Shakira.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shakira ‘e çmendur’ pas Pique

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum