www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fotot nudo, Rozana Radi fajëson Rezarta Shkurtën?!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Fotot nudo, Rozana Radi fajëson Rezarta Shkurtën?!   Tue Jun 14, 2011 9:23 pm


Ka ardhur me sa duket edhe reagimi i parë pasi u publikuan fotot nudo të Rozana Radit. Gazeta PLUS shkruan sot se fotografitë nudo të Rozana Radit u bënë publike nga Rrezarta Shkurta.

Gjithçka është e paqartë derisa vetë protagonistet e historisë ende nuk kanë dhënë deklarime direkte ndërsa beteja duket se është zhvendosur tani për tani në media.

Që nga dhjetori i vitit 2010 dy këngëtaret kanë pasur një konflikt të ashpër mes tyre.

Disa javë më parë prokuroria shqiptare e akuzoi zyrtarisht Rezarta Shkurtën për “dëmtimë të tjera me dashje” ndaj Rozana Radit.

Publikimi i fotove nudo të kësaj të fundit ndodh pikërisht pasi Rezarta Shkurta ka mësuar se do të përballet me gjyqin në lidhje me plagosjen e Rozana Radit.

Disa media pretendojne se para publikimit te fotografive te verteta nudo, gjithnje sipas ketyre mediave, Rezarta Shkurta indirekt ka shperndare fotomontazhe per Rozana Radin.
Ndersa Fotot Mund ti shikoni ne ket Link sepse ishin te shpifura ti publikoja http://www.panorama.com.al/panorama-plus/zbulohen-fotot-e-rozi-radit-e-zhveshur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Fotot nudo, Rozana Radi fajëson Rezarta Shkurtën?!   Thu Jun 30, 2011 11:33 pm

qka u desh more kjo a??? kuku ka kopju foton e profilit tem ahahhahah

qka pom shkon nerva kjo Rrezarta Shkurta hmmm pse muri Rozan nuk um thirre mu me ja thy kryt?? hahahahhh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fotot nudo, Rozana Radi fajëson Rezarta Shkurtën?!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum