www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milot Hasangjekaj i “Etno Engjujve” martohet me 3 Korrik

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Milot Hasangjekaj i “Etno Engjujve” martohet me 3 Korrik   Wed Jun 29, 2011 6:46 pm


Këtë fundjavë, Milot Hasangjekaj i grupit kosovar “Etno Engjujt”, martohet në Prishtinë me të fejuarën e tij Marigona Kurshumliu. Reperi do të vërë kurorë me të fejuarën e tij, Marigonën, ndërsa për të ftuarit mësohet se do të performojë hiç më pak se Aurela Gaçe, e cila edhe pse është shtatzënë dhe hyn në muajin e pestë, nuk i ka lënë mënjanë angazhimet profesionale.
Ndoshta kësaj radhe bëhet fjalë vetëm për një nder mes kolegësh, s’i dihet… Ajo që dihet është se dasma e 3 korrikut do të jetë me të vërtetë madhështore dhe se në të do të marrin pjesë të paktën 500 pjesëmarrës, mes së cilëve shumë personazhe publikë!

Velloja e nuses është porositur në Amerikë, e punuar me gurë të çmuar për t’u përshtatur sa më mirë me bukuroshen Marigona. Aktualisht çifti po merret me mobilimin e banesës në Prishtinë, ku do të zhvendosen menjëherë pas dasmës.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Milot Hasangjekaj i “Etno Engjujve” martohet me 3 Korrik

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum