www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nxjerr në Shitje virgjërinë për të blerë “iPhone 4”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Nxjerr në Shitje virgjërinë për të blerë “iPhone 4”   Wed Jun 29, 2011 7:32 pm

Nuk dihet nëse është një lajmërim i vërtetë. Por ja që një vajzë kineze ka publikuar një propozim në Weibo, versioni kinez i ‘Twitter’:

"Shes virgjërinë time në këmbim të një iPhone 4", sepse babai i saj nuk do t’ia blinte kurrë. Mes përgjigjeve ka disa që i thonë se nuk ia vlen, ndërsa disa të tjera janë humoristike, duke i thënë vajzës se për të do të ishte më mirë të priste iPhone 5.

Historia është publikuar nga gazetat kineze, të cilat kanë shpjeguar se sipas sociologëve, këto lloj lajmesh janë prova e “materializmit” gjithmonë e më të ngulitur në shoqëri. Këtë e kanë krahasuar me historinë e djalit, që shiti një veshkë për të blerë një iPad.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nxjerr në Shitje virgjërinë për të blerë “iPhone 4”   Wed Jun 29, 2011 9:12 pm

allah qka sikish ne deti bree haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Nxjerr në Shitje virgjërinë për të blerë “iPhone 4”   Thu Jun 30, 2011 11:21 pm

bilem me pas lyp najsen ma shum ok se kshtu veq koka lodh ahhahahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nxjerr në Shitje virgjërinë për të blerë “iPhone 4”   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Nxjerr në Shitje virgjërinë për të blerë “iPhone 4”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum