www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 R.I.P Enver Zymberi Heroi I Kombit Shqiptar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: R.I.P Enver Zymberi Heroi I Kombit Shqiptar   Thu Jul 28, 2011 8:55 am


Nese
vdiset per te ruajtur dinjitetin dhe atdheun, nderin e pasurine, ajo
vdekje eshte jete, pasi me kete vdekje, jepet jete. Prandaj, te
vdekurit e tille, jane te gjalle, por gjallerine e tyre nuk mund ta
kapim me shqisat tona !

Jo, ata janë të gjallë, por ju nuk kuptoni (gjallërinë e tyre).

Lavdi atyre qe vdesin ne mbrojtje te gjerave te shenjta, per te cilat Zoti urdheroi te ruhen !
R.I.P ENVER ZYMBERI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: R.I.P Enver Zymberi Heroi I Kombit Shqiptar   Thu Jul 28, 2011 7:56 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

R.I.P Enver Zymberi Heroi I Kombit Shqiptar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum