www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Betohen hakerët: Facebook do të shkatërrohet më 5 nëntor!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Betohen hakerët: Facebook do të shkatërrohet më 5 nëntor!    Sat Aug 13, 2011 9:17 pm

Grupi i hakerëve të cilët veten e quajnë “Anonymous” është betuar se me 5 nëntor 2011 do ta shkatërrojë rrjetin më të madh social në botë, Facebook.com.

Për më tepër, ata kanë vendosur një video në Youtube përmes së cilës ata akuzojnë Facebook për shitjen e të dhënave personale të përdoruesve të saj tek departamentet e ndryshme qeveritare amerikane dhe agjencitë e ndryshme të sigurisë.

"Qytetarët e botës. Ne duam ta tërheqim vëmendjen tuaj, duke shpresuar që ju do t’i dëgjoni paralajmërimet tona. Mjeti juaj i preferuar për komunikim global, të cilin ju e adhuronj aq shumë, do të shkatërrohet. Nëse edhe ju jeni të gatshëm për të luftuar për të drejtat tuaja dhe lirinë e informacionit, atëherë ju lutemi bashkohuni me ne në luftën tonë për ta vrarë Facebook” thuhet në deklaratën publike të “Anonymous”.

“Ju nuk mund të shpëtoni nga realiteti. Mendoni për këtë dhe bëhuni gati për ditën që do të hyjë në histori, 5 nëntor 2011" thonë ata.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Betohen hakerët: Facebook do të shkatërrohet më 5 nëntor!    Sat Aug 13, 2011 9:18 pm

Larg po me duket ...inshalla ashte e vertet kjo dance..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sebastjan
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 58
Data regjis. : 23/07/2011
Age : 25
Location : Tirana

MesazhTitulli: Re: Betohen hakerët: Facebook do të shkatërrohet më 5 nëntor!    Sun Aug 14, 2011 8:20 am

llafe bejn te gjith po me vepra kush e ben? mir do ishte ta kishin shkaterruar por ja qe se bejn dot, se per mendimin tim ata nqs do ishin te aft ta shkaterronin do ta benin direkt sa dhan lajmin e jo te thoshin per ne nentor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.kuqezi.albanianforum.net
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Betohen hakerët: Facebook do të shkatërrohet më 5 nëntor!    Fri Aug 19, 2011 10:37 pm

ishalla more zot

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Betohen hakerët: Facebook do të shkatërrohet më 5 nëntor!    Fri Aug 19, 2011 11:39 pm

4everAL shkruajti:
llafe bejn te gjith po me vepra kush e ben? mir do ishte ta kishin shkaterruar por ja qe se bejn dot, se per mendimin tim ata nqs do ishin te aft ta shkaterronin do ta benin direkt sa dhan lajmin e jo te thoshin per ne nentor.

hahahah te lumte goja jo more duart qe ke shkruar ket postim se jam plotsisht e mendimit tend se kush e ka njet me shkatrru diqka nuk paralajmron por vepron haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Betohen hakerët: Facebook do të shkatërrohet më 5 nëntor!    Sat Aug 20, 2011 7:15 am

valla as mu spo ma merr menja veq ishalla vesht nkra pi majm

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Betohen hakerët: Facebook do të shkatërrohet më 5 nëntor!    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Betohen hakerët: Facebook do të shkatërrohet më 5 nëntor!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum