www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lansohet kënga e Norës me Kreshën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Lansohet kënga e Norës me Kreshën   Sat Aug 13, 2011 9:20 pm


Është lansuar kënga e shumëpritur e Norës me MC Kreshën, që menjëherë është shoqëruar dhe me një klip fenomenal nga Entermedia.

“As Ni Zo” titullohet kënga e re tepër ritmike me një tekst tepër karakteristik nën performancë të shkëlqyer nga protagonistët të cilët garantojnë se kënga do të jetë hit.

Më shumë duhet të flitet për klipin të cilin e ka punuar Entermedia. Abnormalitetin Entermedia e dëshmoi edhe njëherë, kur pasi efektve speciale në këngët e Besa Kokëdhimës, tani një skenar i jashtëzakonshëm i përcjellur nga efektet dhe ngjyrat mjaft ekzotike të klipit, e kanë bërë këngën të duket tepër më ndryshe.

Nora në këtë klip shfaqet tepër energjike, tipike në stilin e Rihannas me ç’rast nuk duhet të harrojmë ‘publicitetin’ që ia bëri tatuazhit të saj, pistoletës së famshme të cilin e posedon edhe Rihanna.

Kresha si Kresha, gjithmonë kontravers. Së pari i lidhur nga Nora, i torturuar nën uniformë të ushtari, ai arrin që në imagjinatën e tij të zhvillojë torturën ndaj kundërshtares së tij në tavolinën e pokerit, Norës, e gjithë kjo natyrisht një parodi e madhe e cila fshihet prapa titullit “As Ni Zo”.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lansohet kënga e Norës me Kreshën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum