www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elvana kritikohet për videon e xhiruar në Greqi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Elvana kritikohet për videon e xhiruar në Greqi    Sat Aug 13, 2011 9:24 pmElvana Gjata mund të pendohet që nuk ka zgjedhur bregdetin shqiptar, por atë grek, për të realizuar videon e fundit të saj, “Afër dhe larg”, pasi ajo rrezikon të humbë një pjesë të madhe të fansave.

Këngëtarja nga Shqipëria, e cila fitoi edicionin e tretë të Top Fest 2011 me këngën në fjalë dhe titulloi me të njëjtin emër edhe albumin e saj që sapo është lëshuar në treg, është vënë në qendër të kritikave për faktin se ka realizuar kripin në ishullin grek të Santorinit.

Në videoklipin e saj në You Tube janë qindra komente që kanë ndezur një debat të zjarrtë mes fansave, nëse ajo ka bërë mirë ose keq që ka vendosur të prezantojë bukuritë greke në vend të atyre shqiptare.

Shumica e fansave duket se janë të zhgënjyer që Elvana ka shmangur vendet e bukura të bregdetit shqiptar, si Sarandën, Dhërminë e Vlorën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Elvana kritikohet për videon e xhiruar në Greqi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum