www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eliza Dushku të shtunën në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
ErroR
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 444
Data regjis. : 03/12/2010
Location : N'Mal

MesazhTitulli: Eliza Dushku të shtunën në Kosovë   Sun Aug 14, 2011 7:19 amEliza Dushku të shtunën në Kosovë
Aktorja me famë botërore, Eliza Dushku së bashku me artistët shqiptarë Fadil Berisha, Blerim Destani, dhe Inva Mula po vazhdojnë turneun e tyre në Shqipëri në përpjekje të promovimit të turizmit, ku në fund të dhjetë ditëshit do të prodhojnë një dokumentar.

Shqiptarët e famshëm kanë pozuar me disa të rinj të reja të veshur në tesha kombëtare, dhe po vazhdojnë të shkelin çdo pëllëmbë të Shqipërisë. Ata në Shqipëri u pritën nga zyrtarët më të lartë të shtetit.

Ndërkaq, Eliza Dushku në Twitter-in e saj ka shkruar se pavarësisht pa gjumësisë, ajo është duke kaluar mirë. “Nuk është keq. Dy net pa gjumë dhe gati 20 orë rrugë" ka shkruar Dushku. Ajo ka paralajmëruar se këtë të shtunë do ta vizitojë Kosovën. Kështu, artistët e mëdhenj shqiptarë më në fund po i kthehen dhe po i ndihmojnë atdheut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Eliza Dushku të shtunën në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum