www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beyonce shet biletat për 22 sekonda

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
ErroR
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 444
Data regjis. : 03/12/2010
Location : N'Mal

MesazhTitulli: Beyonce shet biletat për 22 sekonda   Sun Aug 14, 2011 7:28 am
Beyonce e ka treguar veten se sa e kërkuar është vetëm për 22 sekonda! Këngëtares së këngës “Single Ladies” menjëherë, sapo ka njoftuar koncertin e parë për prezantimin e këngëve të albumit të saj të katërt, i janë shitur të gjitha biletat menjëherë për 22 sekonda!!!

Beyonce e cila mbush 30-vjeç muajin që vjen do të performojë albumin e saj të katërt në katër mbrëmje, duke përfshirë edhe hitet “Run The World (Girls)” dhe “Best Thing I Never Had”.

Biletat e tre mbrëmjeve vijuese janë shitur po gjatë kësaj dite, por jo për 22 sekonda si për mbrëmjen e parë. Megjithatë 2.500 biletat të secilës datë nga treshja e fundit, u shitën brenda 1 minute
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Beyonce shet biletat për 22 sekonda

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum