www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beyonce e ka treguar veten se sa e kërkuar është vetëm për 22 sekonda!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
ErroR
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 444
Data regjis. : 03/12/2010
Location : N'Mal

MesazhTitulli: Beyonce e ka treguar veten se sa e kërkuar është vetëm për 22 sekonda!   Sun Aug 14, 2011 7:30 amPrishtinë – Kush ka “ëndërruar” ndonjëherë t’ia shohë gjinjtë këngëtares së njohur kosovare, Dafina Zeqirit, këtë ka qenë afër që ta përjetojë në realitet, të martën, në një klub të kryeqytetit të Kosovës, Prishtinës.

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, ka pasur jo pak problem të martën mbrëma gjatë performancës së saj në klubin “Platon”, në kryeqytet. Siç shihet në fotografitë e siguruara nga portali “Lajmeshqip”, veshja e sipërme e këngëtares, një jelek, ka qenë duke iu zbërthyer gati tërësisht.

Ajo e ka hetuar këtë veç në mes të koncertit, që nuk ka zgjatur më shumë se gjysmë ore. Performimi e saj ishte planifikuar të zgjasë një orë. Ani pse problemet me jelek kanë nisur që në fillim të koncertit, Daffy nuk është ndalur duke kërcyer, dhe në mënyrë tejet provokuese. Kjo ka bërë që fansat e saj të “çarteshin” pas këngëtares.

Në një moment Daffy ka qenë duke u rrëzuar nga skena, kur është afruar tek një pjesë e publikut. Tek para koncertit këngëtarja është informuar për problemet e saj, prej të cilave mund t’i ishte zhveshur tërësisht pjesa e epërme (gjoksi).

Ajo ka lënë në gjysmë performance, duke shkaktuar shumë pakënaqësi tek publiku që kishte paguar për ta parë.

Meshkujt kanë qenë të detyruar të paguajnë nga 5 euro, nëse kanë dashur ta shohin atë në skenë, ndërsa femrat nga 3 euro. Sipas informacioneve të portalit “Lajmeshqip”, Dafina Zeqiri ka marrë 2 mijë e 500 euro për këtë performance të përgjysmuar, por tejet elektrizuese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Beyonce e ka treguar veten se sa e kërkuar është vetëm për 22 sekonda!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum