www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë! Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë! Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
WebMaster

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë! Empty
MesazhTitulli: Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!   Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë! EmptySun Aug 28, 2011 6:38 am

Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë! 722480404lajmetari722480404


Bleona Qerreti, po vazhdon serish e deklarata interesante, që ndoshta nuk i krijojnë ndonjë imazh të mirë, pas shumë deklaratave të cilat nuk janë pëlqyer nga simpatizuesit e saj, ajo kësaj radhe ka folur për këmbët e burrit të saj.

Edhe pse larg njëri-tjetrit, Bleona Qereti po e mban më së miri marrëdhënien e saj me bashkëshortin Gani Bardhën. Ai jeton në Detroit, ndërsa ajo në Los Angelos, për të arritur synimin e saj, depërtimin në tregun muzikor amerikan. Ajo nuk ka lënë pas dore ndër të tjera komunikimin me audiencën, përmes rrjeteve sociale facebook apo twitter.

Përherë statuse ku përshëndet fansat dhe i falënderon ata për dashurinë që i japin, apo duke shprehur edhe ajo dashurinë që ka për ta. Por një status mjaft interesant ishte ai në të cilin Bleona jep komplimente për këmbët seksi të bashkëshortit të saj, Ganiut. Ajo është shprehur se “Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!!!”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë! Empty
MesazhTitulli: Re: Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!   Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë! EmptySun Aug 28, 2011 7:58 am

Bleona ke par ti kembet burrit tim haha upss harrova spasna burr une turp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vala
powered by PTK
powered by PTK
Vala

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 33
Location : Kosovë

Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë! Empty
MesazhTitulli: Re: Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!   Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë! EmptyTue Aug 30, 2011 9:31 pm

valla kurr ma te mira se te mijat si ka qy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ptkonline.com
Sponsored content




Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë! Empty
MesazhTitulli: Re: Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!   Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Agnesa kujdes kur të ngresh këmbët!
» Bleona nuk ka fansa ka ZEMRA!
» Bleona bashkëpunon me Timbaland
» Bleona: Po bëj jetë qeni në Amerikë
» Bleona, e dobësuar dhe e nxirë si asnjëherë!
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum