www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!   Sun Aug 28, 2011 6:38 am
Bleona Qerreti, po vazhdon serish e deklarata interesante, që ndoshta nuk i krijojnë ndonjë imazh të mirë, pas shumë deklaratave të cilat nuk janë pëlqyer nga simpatizuesit e saj, ajo kësaj radhe ka folur për këmbët e burrit të saj.

Edhe pse larg njëri-tjetrit, Bleona Qereti po e mban më së miri marrëdhënien e saj me bashkëshortin Gani Bardhën. Ai jeton në Detroit, ndërsa ajo në Los Angelos, për të arritur synimin e saj, depërtimin në tregun muzikor amerikan. Ajo nuk ka lënë pas dore ndër të tjera komunikimin me audiencën, përmes rrjeteve sociale facebook apo twitter.

Përherë statuse ku përshëndet fansat dhe i falënderon ata për dashurinë që i japin, apo duke shprehur edhe ajo dashurinë që ka për ta. Por një status mjaft interesant ishte ai në të cilin Bleona jep komplimente për këmbët seksi të bashkëshortit të saj, Ganiut. Ajo është shprehur se “Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!!!”.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!   Sun Aug 28, 2011 7:58 am

Bleona ke par ti kembet burrit tim haha upss harrova spasna burr une turp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!   Tue Aug 30, 2011 9:31 pm

valla kurr ma te mira se te mijat si ka qy

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Bleona: Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum