www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kris takohet me ish të dashurin e Kardashian

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Kris takohet me ish të dashurin e Kardashian   Sat Sep 03, 2011 4:10 amBurri i Kim Kardashian ka pasur një takim të vështirë me ish të dashurin e saj, i cili ka nxjerrë në shitje kasetën me filmimet seksuale me gruan e tij.

Këngëtari i R&B, Ray J, ka filmuar veten e tij me të dashurën e tij të atëhershme në atë kohë në skena të ndryshme seksuale, klip të cilin ja ka shitur një personi anonim pasi është ndarë nga Kimi.

Gjatë udhëtimit të tij nga L.A. për në New Orleans, thuhet se Kris ka takuar për herë të parë ish të dashurin famëkeq të Kimit. Basketbollisti Kris ka qenë në bordin e fluturues të “Delta Airways” kur Ray i është bashkëngjitur bordit të udhëtarëve gjatë një ndalese në Minneapolis. Mësohet se pasi Ray ka zënë vendin e tij, Kris është çuar nga karrigia e tij dhe është pozicionuar përballë këngëtarit të R&B.

Disa momente më vonë Ray i është afruar duke e përgëzuar për martesën me ish të dashurën e tij. Për shkak se Kris ka bërë sikur nuk e njihte ai i ka thënë: “Hajde… ti e di shumë mirë se kush jam! Dua vetëm të të përgëzoj.”

Dhe atëherë Kris i është përgjigjur: “Ah, po, po! Më vjen keq… po e di se kush je!” i ka thënë me përbuzje.

Personi që tashmë zotëron këtë kasetë e ka nxjerrë në shitje për 18 milionë dollarë. Klipi erotik i filmuar në 2007 prej 39 minutash dhe i filmuar në një dhomë hoteli ka tërhequr 300 mijë shikues deri tani, të cilët kanë bërë pagesë mujore për ta parë.

Shumë kush mund të pyes: përse Kim nuk po e blen vetë kasetën për ta bllokuar postimin e saj për publikun? Fakti është se pronari i atij filmimi, për Kimin ka vendosur një shifër marramendëse, dhe madje të gjithë personat që janë ofruar deri tani për ta blerë këtë kasetë janë hetuar prej tij nëse janë ndërmjetës të Kimit apo jo.

Çështja e klipit të saj erotik, për një ndër familjet më pasanike në Amerikë, Kardashian, është kthyer në çështje biznesi

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Kris takohet me ish të dashurin e Kardashian

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum