www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bleona: Po bëj jetë qeni në Amerikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Bleona: Po bëj jetë qeni në Amerikë    Tue Sep 20, 2011 3:00 amKëngëtarja Bleona Qerreti ka pohuar se jeta e saj në Amerikë nuk është edhe aq e lehtë madje e ka quajtur atë 'jetë qeni'.

“Zgjohem rreth orës 11:00 paradite, dal për vrap pesë milje ose shoh trajnerin tim Gunnar Peterson për dy orë, në drekë kam takim pune (ku zakonisht unë shkoj në restorant dhe ushqimin e marr me vete, duke qenë që ushqimi më vjen i paketuar me kalori se çfarë duhet të ha). Pas drekës takohem me profesorin e kantos William Riley për një orë e më pas shkoj në joga rreth orës 4 e 30, dhe në orën 7:00 shkoj në studio... deri në orën një ose dy të mbrëmjes”.

“Pastaj vi në shtëpi, flas me mamin në "Skype" ose siç ndodh tani në këto momente ulem para kompjuterit për ndonjë intervistë apo e-mail që më duhet të kthej përgjigje. D.m.th jetë qeni”, shprehet këngëtarja Bleona Qerreti.

Ajo aktualisht është duke jetuar në SHBA në kërkim të një karriere muzikore në këtë vend. Këngëtarja po bashkëpunon këto kohë me Timbaland dhe së fundi tha të bëhesh yll nëe Holliwod nuk është e lehtë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Bleona: Po bëj jetë qeni në Amerikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum