www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nora Istrefi përdor drogë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Nora Istrefi përdor drogë?   Sat Sep 24, 2011 6:05 pmKëngëtarja kosovare Nora Istrefi mund të jetë përdoruese e lëndëve narkotike, transmeton gazeta Standard.

Ajo është përfolur edhe më herët sa i takon kësaj çështjeje, më konkretisht pas një periudhe shkëputjeje që ka pasur me të fejuarin Robert Berisha, por asnjëherë nuk ka pasur asgjë të konfirmuar, pasi kush është ai që konfirmon një lajm të tillë mbi të gjitha!

Këngëtarja është shfaqur disa herë gati e dehur nëpër klube të ndryshme ku ka qenë e pranishme… Në fakt, nëse kjo është e vërtetë, me siguri këngëtares do t’i binte shumë popullariteti, duke konsideruar që ajo është një ndër personazhet me më shumë fansat në showbizin mbarëshqiptar, raporton koha

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Nora Istrefi përdor drogë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum