www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 13 vjeçari i mbijeton goditjes nga treni (VIDEO)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: 13 vjeçari i mbijeton goditjes nga treni (VIDEO)   Wed Sep 28, 2011 6:51 pm


Vetëm disa ditë pasi u shfaq një video e një 16 vjeçari, i cili mrekullisht i shpëtoi goditjes nga treni, imazhe të reja janë përhapur në internet në lidhje me një ngjarje të ngjashme. Një 13 vjeçar goditet nga treni ekspres - dhe mbijeton.

13 vjeçari përpiqet të kalojë shinat e trenit dhe kur përpiqet të kthehet pas, goditet nga treni.

Pasi kaluan disa minuta dhe treni kaloi, mendohej se 13 vjeçari nuk kishte mbijetuar.

Por më pas ai shihet duke u ngritur me një këmbë të thyer dhe disa dëmtime të tjera në trup.

Policia tha se 13 vjeçari po vraponte nëpër shina për të folur me një vajzë që ishte në anën tjetër të platformës në stacion

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

13 vjeçari i mbijeton goditjes nga treni (VIDEO)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum