www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Seks me 1000 gra”, arrestohet komunisti kinez

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: “Seks me 1000 gra”, arrestohet komunisti kinez   Wed Sep 28, 2011 6:58 pmI kishte vënë vetes një objektiv vërtet ambicioz: donte të shkonte në shtrat me të paktën 1000 gra, brenda 2015-s, prej të cilave 1/3 të mos ishin prostituta. Por Wu Zhiming, funksionari i Partisë Komuniste Kineze, nuk ka arritur ta dërgojë misionin e vet deri në fund. Të paktën për momentin... Ish-zv./sekretari i qeverisë në provincën e Jiangxi është kapur dhe arrestuar, teksa gjendej në shtrat me dy "punonjëse seksi", i rrethuar nga viagra e prezervativë.
Për më tepër, në dhomën e tij, policia ka gjetur dy fletore të quajtura “Ditari i kënaqësisë”, në të cilat Zhiming kishte mbajtur shënimet e tij në lidhje me 136 gratë me të cilat kishte qenë: në të parin ishin regjistruar frekuencat e takimeve, detajet, gjendja e kënaqësisë, apo pakënaqësisë, kurse në të dytin, në çdo faqe ishte lidhur një qime pubike e secilës prej 136 grave.
Wu u përjashtua menjëherë nga Partia Komuniste, që ka dënuar ashpër sjelljen e tij. Ndërkohë që në rrjet kanë shpërthyer komentet mbi këtë histori. Shumë persona kanë theksuar sesi episode të këtij tipi, me protagonistë njerëz politikë, kanë qenë gjithmonë e më të përhapur në kohët e fundit nëpër botë. Teksa sipas tyre, psikologët duhet të studiojnë me vëmendje më të madhe raportin mes seksit dhe pushtetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: “Seks me 1000 gra”, arrestohet komunisti kinez   Wed Sep 28, 2011 7:02 pm

shihe Kinezin i fort koka kon veq si paska ec shumm haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: “Seks me 1000 gra”, arrestohet komunisti kinez   Wed Sep 28, 2011 7:12 pm

Nuk shkon gjithmon kungulli mbi uj ahah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: “Seks me 1000 gra”, arrestohet komunisti kinez   Tue Oct 04, 2011 11:59 pm

ncncncn mos me te lan mu knaq far bote e pist qka ka faj njeri sen per menim temin duhet me liru hahaha

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: “Seks me 1000 gra”, arrestohet komunisti kinez   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

“Seks me 1000 gra”, arrestohet komunisti kinez

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum