www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 5 -vjeçari me brirë si "djall", del me sukses nga operacioni

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: 5 -vjeçari me brirë si "djall", del me sukses nga operacioni   Wed Sep 28, 2011 7:04 pm
Djaloshi George Ashman u shndërrua në një "djall të vogël", kur mjekët u tentuan që të zhduknin një nishan nga balli i tij. Vogëlushi 5-vjeçcar lindi me një nishan në mes të ballit dhe nëna e tij 33-vjeçare Karen Ashman kishte shume frikë se djali do ndihej në siklet nga shokët dhe moshatarët që mund ta vinin në lojë, për shkak të problemit që ai kishte.

Vogëlushi i’u nënshtrua një ndërhyrjeje kirugjikale e cila rezultoi fatale, pasi në dy anët e ballit filluan të ngriheshin gradualisht dy gunga si brirë. “Djali im ngjante me një djall të vërtetë”, rrëfen nëna e 5-vjeçarit. Nëna shprehet krenare për të birin se megjithëse George kishte një problem të ri dhe më të madh se nishani që ai kishte pasur që në lindje, ai e përballoi me sukses kuriozitetin e njerëzve dhe moshatarëve të tij.

"E kam vuajtur shumë atë periudhë tek shihja djalin tim të vuante. Unë nuk kisha problem të doja djalin tim ashtu siç ai lindi, por reagimet e të tjerëve ishin të rënda. Ndjeva se të gjithë ishin kundër nesh", shprehet ajo. Vitin që kaloi mjekët e operuan sërish George, duke i zgjatur lëkurën mbi ballë dhe duke i futur dy zgjerues të lëngshëm nën lëkurë në mënyrë që gradualisht dy impiantet mund të spostoheshin, duke mbuluar totalisht njollën dhe duke lejuar qepjen e lëkurës së re mbi ball. George tashmënuk ka asnjë problem dhe gjithçka ishte një ëndërr.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

5 -vjeçari me brirë si "djall", del me sukses nga operacioni

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum