www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 8 vjet martesë, nuk dinë të bëjnë seks e fëmijë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: 8 vjet martesë, nuk dinë të bëjnë seks e fëmijë   Tue Oct 04, 2011 11:39 pmNjë çift nga Gjermania mësoi për herë të parë se, duke bërë seks mund të kesh një fëmijë. Ky çift shkoi në një klinikë fertiliteti "pjellorie" pas tetë vitesh martesë për të shikuar pse ata akoma nuk kishin fëmijë.

Mjekët në klinikën Univeristare "Lubek", i bënë një seri analizash çiftit dhe zbuluan se nuk ka pasur asnjë problem pjellorie. Përfaqësuesi i klinikës tha se, kur i pyetëm se sa shpesh kryenin marrëdhënie seksuale, çifti me habi kishte pyetur se çfarë do të thoshte "marrëdhënie seksuale".

Ne nuk po flasim për njerëz të "vonuar", por për një çift që është rritur në një mjedis fetar që thjesht nuk di rrugën e drejtë për të jetuar- tha zëdhënësi. 36-vjeçaria dhe burrit të saj 30-vjeçar janë duke bërë terapi seksuale në klinikë. Menaxherët e kësaj klinike janë në pritje të çifteve të tjerë që kanë të njëjtën problem.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: 8 vjet martesë, nuk dinë të bëjnë seks e fëmijë   Tue Oct 04, 2011 11:43 pm

edhe ksi persona paska aa haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: 8 vjet martesë, nuk dinë të bëjnë seks e fëmijë   Tue Oct 04, 2011 11:49 pm

hahah qka ska more qyy.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: 8 vjet martesë, nuk dinë të bëjnë seks e fëmijë   Tue Oct 04, 2011 11:54 pm

ne shekullin 21 mos me dita e pa besushme po me duket kjo haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: 8 vjet martesë, nuk dinë të bëjnë seks e fëmijë   Tue Oct 04, 2011 11:57 pm

hahahhaa e bre tisha kan mjek qat klinik hahahaa

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: 8 vjet martesë, nuk dinë të bëjnë seks e fëmijë   Wed Oct 05, 2011 12:10 am

Medina shkruajti:
ne shekullin 21 mos me dita e pa besushme po me duket kjo haha

edhe mu nuk ma mer mendja qe eshte e vertet kjo. po ka mundsi me kan shum shum te marrshem edhe qka ska mundsi.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: 8 vjet martesë, nuk dinë të bëjnë seks e fëmijë   Fri Oct 07, 2011 8:55 am

paskan prit me jav pru lejleku hahahaha

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 8 vjet martesë, nuk dinë të bëjnë seks e fëmijë   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

8 vjet martesë, nuk dinë të bëjnë seks e fëmijë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum