www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Pique dhe Shakira i kanë dhënë fund lidhjes së tyre

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Pique dhe Shakira i kanë dhënë fund lidhjes së tyre   Thu Oct 06, 2011 7:59 amFutbollisti spanjoll dhe këngëtarja e njohur kolumbiane janë ndarë përfundimisht për shkak të një pabesie.

Lajmin e ka bërë të ditur të mërkurën e përditshmja peruane ‘El Comercio’.

Historia në mes të 33 vjeçares dhe 24 vjeçarit ka marrë fund për shkak se Pique po ‘përziente’ ndërkohë me një femër tjetër më të re. Shakira kishte konfirmuar në muajin mars përmes llogarisë së saj në rrjetin social, Twitter.

“Les presento a mi sol…”, postonte ajo në gjuhën spanjolle, që do të thotë: ”Ua prezantoj dritën e diellit tim”, në shqip. Çifti nuk është parë në publik së bashku javët e fundit, shkruan magazina meksikane, ‘TV y Novelas’.

Zërat flasin se Pique ishte arsyeja që Shakira dhe ish i dashuri i saj Antonio de la Rua, me të cilin kalonte 11 vjet, ishin ndarë në muajin janar. Asnjëra palë megjithatë nuk e ka konfirmuar zyrtarisht ndarjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pique dhe Shakira i kanë dhënë fund lidhjes së tyre

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum