www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjyshja porosit stripter në ditëlindjen e 100-të

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Gjyshja porosit stripter në ditëlindjen e 100-të   Thu Oct 06, 2011 8:38 pm
Një e gjyshe nga rrethi Birminghamit, Britani e Madhe, me rastin e ndejës së ditëlindjes së të njëqind “fitoi” një stripter, sipas dëshirës të saj.

Dëshira e Clare Ormiston u plotësua nga anëtarët e familjes së saj. Kjo nuk ishte dëshira e vetme e saj. Kur disa muaj më parë është pyetur nëse ka ndonjë dëshirë, gjyshja ka përmendur gjëra të tilla si vende në hënë.

Meqë dëshira ishte e pamundshme për t’u plotësuar, në fund gjyshja e mirë zgjodhi për "dëshirë të lehtë", që të vijë në ditëlindjen e saj një stripter.

Anëtarët e familjes nuk ishin në gjendje të besojnë dhe nuk mund të ndalnin kërkesën e gjyshes në sesnin e humorit të gjyshes.

Më në fund gjithçka doli mirë dhe të gjithë kishin një kohë të mirë, raporton Metro britanike.

Claire tha se ajo ka gjithmonë ka kërkuar për të parë një stripter. “Pra, e vërteta është se për një kohë të gjatë dhe të pritur shumë gjatë, por unë më në fund përmbushur dëshirën e saj," tha ai me një të qeshur Striper John Green.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Gjyshja porosit stripter në ditëlindjen e 100-të

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum