www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rovena me produksion të saj muzikor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Rovena me produksion të saj muzikor   Thu Oct 06, 2011 8:43 pmKëngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa, thotë se ajo së shpejti do të hapë produksionin e saj muzikor.

Këto komente Rovena i ka bërë në emisionin “Pro Shqip” në Top Kosova Radio, ku ka folur edhe për klipin e ri, “Kanagjeqi”, që pritet të vijë pas një jave në treg.

Por, jo vetëm e ka treguar fabulën e kësaj kënge, që sipas artistes do të jetë kënga më e mirë e realizuar ndonjëherë, por ajo do të ishte dakord edhe nëse kjo fabul bëhet realitet dhe princi i saj do të ishte nga Kosova raporton Telegrafi.

E pyetur për lajmet rozë të VIP-ave shqiptarë, sidomos për pozimin shtatzënë të këngëtares Aurela Gaçe, ajo ka thënë se nuk do t’i pëlqente që një ditë edhe ajo të bënte një foto për kopertinë në të njëjtën gjendje si Aurela.

Artistja po ashtu ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e saj se planifikon të bëjë një turne në shumë qytete kryesore të Kosovës.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Rovena me produksion të saj muzikor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum