www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gruaja e Bleros, xheloze per Dafinen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gruaja e Bleros, xheloze per Dafinen   Thu Oct 06, 2011 9:20 pmTë gjithë e dinë se pas pjesëmarrjeve (dy herë radhazi, 2007 dhe 2008) në festivalin Polifest që zhvillohet në Kosovë, Dafina Zeqiri fitoi më së shumti famë falë bashkëpunimit me Bleron, “La vida loca”. Shumë persona janë të bindur se vajza që shfaqet thuajse gjysmë nudo në klip, duke bërë lëvizje mjaft provokuese, është pikërisht Dafina, edhe pse vetë Bleroja e ka mohuar më parë këtë gjë. E vërteta është se tanimë super e njohur, Dafina e hitit “Dangerously in love”, e cila për kopertina gazetash e revistash ka “luksin” të kërkojë para, i ka bërë dalje thuajse gjithë miqve të saj artistë, që nga Bleroja; producentit të albumit të saj të parë,Genc Prelvukaj e deri siç thuhet te Zanfina Ismajli, me të cilën është shoqëruar jashtëzakonisht shumë gjatë kohës që po ngjiste shkallët e karrierës. Sipas disa burimeve në Kosovë, e shoqja e Bleros, aktorja e njohur Teuta Krasniqi (e motra e Memli Kasniqit), e ka xhelozuar Dafinën që kur ajo u paraqit duke bërë striptizë mbi makinë në klipin e Bleros “La vida loca”. Që prej asaj kohe, dy këngëtarët nuk janë parë asnjëherë së bashku, madje as nëpër koncerte nuk takohen apo flasin, edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka detajuar natyrën e konfliktit. Teuta, asokohe e dashura e Bleros, ndërsa tashmë gruaja e tij, duket të ketë ushtruar “autoritetin” e saj mbi këtë marrëdhënie. Sot që shkruajmë, Dafina pret të lançojë hitin e radhës, “Swag”, xhirimet e së cilit kanë mbaruar, por duke qenë se menaxheri i saj Drin Zatriqi është arrestuar, vonesat janë të kuptueshme!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gruaja e Bleros, xheloze per Dafinen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum