www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çiljeta kapet mat në një klinikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Çiljeta kapet mat në një klinikë   Sat Oct 08, 2011 2:14 amTiranë - E kemi të pamundur ta shohim këngëtaren Çiljeta Xhilaga në një klinikë private për ndërhyrje plastike në Tiranë e të mos mendojmë se ajo është duke menduar për një ndërhyrje të re në trupin apo fytyrën e saj.

Deri më tani, për këngëtaren me sy të shkruar thuhet se ka bërë një ndërhyrje në hundë, buzë dhe “liftin” në gjoks, por ajo ka pranuar publikisht vetëm korrigjimin e hundës, transmeton Femina.

Për Çilin këto ditë është shkruar lart e poshtë që do të zvogëlojë përmasat e gjoksit të saj të bujshëm. Më herët ju kemi informuar që më parë se procedurën e “liftingut (ngritjes së gjoksit), këngëtarja e “Sonte më dhemb zemra” e ka kryer që më parë, në një klinikë të Tiranës.

Shumë fansa të saj kur e kanë parë Çilin në foto me disa kirurgë italianë, të specializuar për ndërhyrjet plastike, kanë pyetur me kërshëri se për çfarë nevoje i është drejtuar këngëtarja kësaj klinike, por deri tani prej saj nuk ka ardhur asnjë përgjigje./koha/
Dërgo në e-postën:
*Emri juaj:
E-posta juaj:

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Çiljeta kapet mat në një klinikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum