www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zbulohet bluza e gjakosur në dollapin e Michael Jackson-it

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Zbulohet bluza e gjakosur në dollapin e Michael Jackson-it   Sat Oct 08, 2011 6:58 pm


Këtë javë kanë vazhduar zhvillimet e seancave gjyqësore ndaj çështjes së ngritur kundra doktorit personal të këngëtarit, Dr. Conrad Murray, për vrasje të paqëllimshme.

Një bluzë e bardhë me njolla gjaku është gjetur në dollapin e këngëtarit pas vdekjes së tij, në qershor të 2009-ës. Bluza e cila qëndronte varur në dollap, mbante akoma etiketën e çmimit. Sipas burimeve të Radar Online, thuhet se bluza mund të jetë përdorur për të thithur gjakun e Jackson-it. Kjo bluzë me njolla gjaku në pjesën e gjoksit dhe të shpatullave është marrë menjëherë nga investigatorët.

Kjo provë është gjendur në vilën luksoze të tij në Los Angeles, të cilën e kishte marrë me qera për të dhe fëmijët e tij. Sipas burimeve të Radar Online, në këtë bluzë janë gjetur doza të mëdha të anestezikut të fuqishëm, Propofolit.

Dje, në ditën e shtatë të gjyqit ndaj Dr. Murray, janë shfaqur fakte mbi doza të mëdha droge, të gjetura në shtëpinë e Jackson-it. Autoritet pretendojnë se kombinimi i drogës me propofolin dhe qetësuesëve të tjerë, i administruar nga doktori, kanë ndikuar në vdekjen e Jackson-it. Por, avokatët mbrojtës argumentojnë se ka qënë vetë Mbreti i Popit ai që e ka injektuar dozën fatale kur doktorët kardiologë kanë dalë nga dhoma e tij në Houston.

Gjyqi duket se është në fazat e përfundimit dhe pritet vetëm rezultati i investigatorëve.

Dr. Condrad Murray mund të përballet me katër vite burg dhe heqjen e liçencës mjekësore nëse do të shpallet fajtor.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Zbulohet bluza e gjakosur në dollapin e Michael Jackson-it

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum