www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cheryl Cole përshëndet paparacët!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Cheryl Cole përshëndet paparacët!!!   Sat Oct 08, 2011 7:13 pmBukuroshja angleze ka habitur të gjithë me paraqitjen e saj. Ajo nuk është parë asnjëherë të lëshojë flokët e saj në këtë gjëndje! Por shishja e shampanjës që ka përpara të sqaron gjithçka…
Në një mbrëmje festive me shoqërinë, ajo ka pirë aq shumë sa situata i ka dalë jashtë kontrollit. Në Camden’s Roundhouse ajo i ka përshëndetur pa pikë turpi paparacët me një gjest banal.

28 vjeçarja është dukur akoma edhe më rëndë kur është larguar me taksi në mes të natës. Menjëherë pas kësaj ajo ka cituar në Twitter:

“Ndonjëherë ajo çfarë ka nevojë një vajzë është … iPod-i … një listë e bukur muzike dhe atmosferë diskoteke!”

Kjo festë ka tërhequr mjaft vëmendjen me pjesëmarrjen edhe të VIP-ave të tjerë, si Lady Gaga, Black Eyed Peas etj..

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Cheryl Cole përshëndet paparacët!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum