www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “1 milion shqiptarë kundër operacionit të gjoksit të Çiljetës”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: “1 milion shqiptarë kundër operacionit të gjoksit të Çiljetës”   Sun Oct 09, 2011 3:49 am

Sapo doli lajmi se Çiljeta po kërkon një klinikë të mirë për të zvogluar gjoksin, menjëherë reagoi në Facebook populli “gjoksdashës”. Ata janë të revoltuar dhe të prekur thellë nga vendimi që ka marrë këngëtarja, mbi të gjitha pa u marrë mendimin fansave të saj! “Unë nuk mund ta imagjinoj dot Çiljetën pa gjoksin e saj shtata. Ajo është ikona e seksit për mua. Çfarë kuptimi do kishte që ajo të hiqte atë gjë të veçantë që ka dhe për të cilën ne e pëlqejmë?” – shkruan një fans i revoltuar. Në fakt, nuk e dimë se nga mund të ketë dalë ky lajm, por sipas informacioneve tona, Çiljeta edhe mund të bëjë ndonjë ndërhyrje, por jo në gjoks. Besojmë se ky do të ishte një lajm shumë i mirë për popullin “gjoksdashës”, i cili pretendon se mund të shkojë deri në një milion. Megjithatë, Çiljeta edhe sikur ta kishte ndër mend këtë ndërhyrje, pas protestave tuaja, me siguri nuk do ta bëjë. Populli është sovrani, ai vendos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

“1 milion shqiptarë kundër operacionit të gjoksit të Çiljetës”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum