www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Presidentja Jahjaga pozon për Fadil Berishën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Presidentja Jahjaga pozon për Fadil Berishën   Sat Oct 15, 2011 7:49 pmFotografi i mirënjohur shqiptar, Fadil Berisha, i cili u ka bërë fotografi profesionale shumë modeleve e aktoreve të famshme botërore, në mesin e tyre Halle Berry, Tyra Banks e shumë e shumë të tjerave, tani gjendet në Kosovë me një mision për të bërë një set fotografishë për një personazh të madh të vendit.

Siç ka mësuar “Zëri”, fotografi Berisha ka ardhur në Kosovë për t’i bërë disa fotografi profesionale Presidentes së vendit, Atifete Jahjaga.

Mësohet se ai ka arritur në Prishtinë më 13 tetor, pra ditën e enjte, ku do të qëndrojë disa ditë, derisa ta kryejë setin e fotografive për Presidenten Jahjaga./zëri/

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Presidentja Jahjaga pozon për Fadil Berishën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum