www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hipnotizuesja e peshkaqenëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Hipnotizuesja e peshkaqenëve   Tue Oct 18, 2011 5:35 pmCristina Zenato është një zhytëse italiane e cila ka një aftësi të pabesueshme. Ajo mund të prekë dhe të luajë me peshkaqenët në ujërat e Karaibeve.

Zhytësja arrin ta bëjë këtë gjë nëpërmjet fërkimit të poreve që ndodhen rreth hundës dhe buzës së këtyre grabitqarëve. Në këtë mënyrë, peshkaqeni hyn në një fazë paralizimi për rreth 15 minuta dhe me të mund të bëhen poza të tilla raporton Top Channel.

Në një nga fotot, peshkaqeni mbahet vertikalisht me njërën dorë nga Zenato.

Zenato ka 15 vjet që punon me peshkaqenët, por për siguri ajo vesh një kostum prej çeliku në rast se ndonjë tenton ta kafshojë

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Hipnotizuesja e peshkaqenëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum