www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Google+ humb shfrytëzues me të madhe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Google+ humb shfrytëzues me të madhe   Tue Oct 18, 2011 5:36 pmPopullariteti i fillimit i rrjetit shoqëror Google+, që në disa ditë të para të prezantimit publik u rrit aq shumë, në javën e fundit është shkrirë për 60 për qind. Kështu të paktën pohon kompania analitike Chitika, e cila ka përcjellë qarkullimin në Google+ para dhe pas hapjes së këtij shërbimi për regjistrim për të gjithë të interesuarit.

Shfrytëzuesit pohojnë që Google i ka zmbrapsur nga rrjeti i vet me suspendimin e profileve me emra të rremë ose të çuditshëm që mund t’i bëjë jo të qasshme edhe disa shërbime të tjera si Picasa Web Albums, si dhe që në Google+ thjesht s’ka se çfarë të bëhet. Po ashtu, kjo kompani nuk lejon reprezentimin e bizneseve dhe as çiftet.

Kjo është edhe një dëshmi që rrjeti i ri shoqëror nuk mund të rritet me zor, vetëm pse paraqet një risi dhe konkurrencë ndaj Facebook, por vetëm nëse ofron mënyra vërtet të reja të komunikimit të ndërsjellë – dhe edhe atëherë vetëm nëse edhe miqtë e tyre fillojnë ta shfrytëzojnë.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Google+ humb shfrytëzues me të madhe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum