www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çiljetën nuk e paguajnë në Amerikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Çiljetën nuk e paguajnë në Amerikë   Tue Oct 18, 2011 8:10 pmLajmi që doli nëpër media se këngëtarja sensuale Çiljeta Xhilaga e ka tradhtuar ngjyrën e saj partiake blu duke marrë pjesë në një tubim që e organizoi aleanca “Kuq e Zi”, e shqetësoi shumë atë.

Por “Zhurnal Plus” mëson se Çiljeta ka mbetur me gisht në gojë, pasi atë në këtë manifestim në mes të New Yorkut nuk e kanë paguar.

E në fakt të bësh gjithë atë rrugë deri përtej Atlantikut dhe të mos e paguajnë një bukuroshe dhe këngëtare me agjendë të ngjeshur si Çiljeta Xhilaga, është shumë çudi.

Por ndoshta këngëtarja këtë e ka harruar, ajo tashmë do t’i ketë punën keq me PD-në e saj, pasi ata e kanë kritikuar se pse mori pjesë në manifestimin e aleancës.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Çiljetën nuk e paguajnë në Amerikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum