www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Donald Trump joshet nga Afërdita Dreshaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Donald Trump joshet nga Afërdita Dreshaj   Wed Oct 19, 2011 6:15 pm
Miliardieri Donald Trump mund të vendosë që vitin tjetër spektakli i bukurisë “Miss Universe” të zhvillohet në Kosovë.

Manjati i njohur amerikan, njëherazi pronari i licencave për disa konkurse bukurie, mësohet se është duke u menduar për këtë ngjarje, ndërsa lajmi se shteti i përzgjedhur mund të jetë Kosova, ka dalë nga mediet serbe.

Vesna da Vinca, e cila kryeson agjencinë e modës “Miss Yu”, që dërgon vajzat serbe në këtë kompeticion, është shprehur se “bëhet fjalë për atë që quhet diplomaci paralele, që do të ketë jehonë të mirë në botë”, raporton "femina".

Është për t’u theksuar se Afërdita Dreshaj, “Miss Kosova” që përfaqësoi një muaj më parë vendin e saj në “Miss Universe”, jo vetëm që arriti të kualifikohej në 16-të femrat më të bukura të botës, por nuk kaloi pa rënë në sytë e organizatorëve, mes së cilëve edhe Donald Trump.

Veç të tjerash, Afërdita e bukur, e fejuara e Shpat Kasapit, ishte gjithashtu një ndër Miss-et më të votuara online, por nëse ky spektakël do të zhvillohet vitin tjetër në Kosovë, sipas Vesna da Vinca kjo nuk ndodh për shkak të Afërditës.

“Organizata “Miss World” nuk do ta përfshijë Miss-in e Kosovës deri në momentet kur ky shtet të përfitojë njohjen e plotë”, ka thënë ajo, duke shtuar ama se për t’u realizuar në Kosovë një kompeticion, shteti më i ri në botë do të ketë konkurrencë të fortë me Kilin dhe Filipinet.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Donald Trump joshet nga Afërdita Dreshaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum