www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eno Popi e zëvendëson Adi Krasten te “100 milionë”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Eno Popi e zëvendëson Adi Krasten te “100 milionë”   Thu Oct 20, 2011 5:57 pm


Është konfirmuar tashmë largimi i moderatorit të njohur Adi Krasta nga ‘game-show’ që transmetohet çdo të martë në Top-Channel, “100 milionë”.
Në vend të Krastës, ky program, siç e patë edhe mbrëmë- do të prezantohet nga Eno Popi, i cili punon prej vitesh në këtë stacion televiziv, ku edhe bashkëdrejton me Ledion Liçon emisionin e mëngjesit.
Sipas burimeve të brendshme nga ky TV, Adi Krasta, i cili këtë sezon televiziv nuk u shfaq më në krye të moderimit të “E Diell”, ka menduar të largohet fare nga Top-Channel-i, mendohet në drejtim të Vizion Plus-it, ku do të drejtojë një format të ri që do të fillojë së shpejti.
Ndërkohë që është e sigurt që për një prezantues të nivelit të tij ofertat në treg nuk mungojnë, vetë Krasta ka shfaqur prej kohësh pakënaqësi, sidomos sa i takonte spektaklit “E Diell”. Falë rezervave për personazhet e ftuar që shkelnin në skenën e “E Diell”, show-men-i është përballur edhe me autorët Aida dhe Armend Rexhepagiçi.
Një tjetër shenjë pakënaqësie është edhe deklarata e shumëkomentuar e tij në takimin e fundit të emisionit “100 milionë”, në sezonin e kaluar: “Marrëdhënia ime me paranë?! Jam në kërkim në tyre. Mund të kisha punuar kuzhinier, pilot apo të bëja një vjedhje për t’i pasur.
Gjithashtu, jam i hapur të pranoj oferta nga çdo kanal tjetër televiziv, nëse më paguajnë më shumë para, në mënyrë që familja ime të jetojë më mirë”, – ka thënë ai, duke u ofruar hapur në treg… Nuk është zyrtarizuar ende asnjë projekt i ri televiziv, që do të moderohet prej tij, ndërkohë që Eno Popi e ka kaluar provën e puntatës së parë me sukses!

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Eno Popi e zëvendëson Adi Krasten te “100 milionë”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum