www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pse Linda nuk e pranon lidhjen me reperin Big D?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Pse Linda nuk e pranon lidhjen me reperin Big D?   Thu Oct 20, 2011 5:59 pmPak kohë më parë, kur lajmi se këngëtarja e talentuar Linda Halimi është lidhur me reperin me ngjyrë Big D, e shqetësoi vetë artisten, të gjithë menduan se bëhej fjalë për një “scoop” mediatik, aq më tepër që në romancë implikoheshin dy kolegë këngëtarë.
Por, tanimë pavarësisht se fotot e dyshes që kanë bërë edhe një këngë së bashku, dëshmojnë të kundërtën, ajo vijon të insistojë se është ende ‘single’.
Mësohet se nëpër klubet e Prishtinës “çifti” atipik shihet përherë duke u argëtuar, madje artistë të ndryshëm, që nuk duan të prononcohen me emër e mbiemër, tregojnë se Linda shihet gjithmonë me Big D-në dhe se nëpër cepa clube-sh sillen si të dashur.
Por çfarë e pengon Linda Halimin që ta mohojë këtë?! Herën e fundit që është pronocuar nëpër media, ajo ka thënë se reperi tashmë është menaxheri i saj personal, por vetëm kaq.
Por, nëse ajo puthet dhe qëndron në ambiente publike me reperin, tashmë ka ardhur koha të thotë “po”, jam e lidhur ose “kemi një lidhje të hapur me njëri-tjetrin”. A mos vallë këngëtarja që po përgatit një hit të ri, ka frikë se i dashuri i saj do të përballet me racizmin e të afërmve dhe të njohurve të saj?!

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Pse Linda nuk e pranon lidhjen me reperin Big D?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum