www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genta lidhet me Ledrin e Skillz?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Genta lidhet me Ledrin e Skillz?   Thu Oct 20, 2011 6:05 pm


Këngëtarja atraktive dhe seksi Genta Ismajli ka pak ditë që ka ndryshuar statusin e saj në facebook nga beqare në e impenjuar.

Ndërsa “Zhurnal Plus” mëson se flitet për nëj histori dashurie në mës të këngëtares dhe Ledri Vulaj, anëtarit të grupit “Skillz”.

Nuk dihet ende sa është i vërtetë ky lajm, por nëse po, ajo do të fitojë përvec një dashurie dhe një publicitet më të madh që e kishte humbur në një nga kanalet televizive më të mëdha në Kosovë. Arseyja, posi Ledri është djali i një prej cifteve dominant të këtij kanali televiziv.

Genta pak ditë më parë ishte ne New York ku ka pasur disa koncerte së bashku me Noyzin, ndërsa në këtë kohë ka kënduar edhe në manifestimin që u bë nga aleanca “Kuq e Zi” në mes të metroplit botëror.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Genta lidhet me Ledrin e Skillz?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum