www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Për disa ditë është plakur 50 vite

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Për disa ditë është plakur 50 vite   Thu Oct 20, 2011 7:34 pm
Ngujen Thi Phiuong nga Vietnami ka vetëm 26 vite, por duket si plakë 70-të vjeçe.
Respektivisht pas reagimeve alergjike në vitin 2008 pasi që ka marrë numër të madh të preparateve dhe barnave ë cilat i janë dhënë nga mjekët, fytyra e saj, qafa dhe duart në proces të përshpejtuar kanë filluar t’i plaken.

Fytyrën e ka të rrudhur ashtu që tërë kohën ka ndjenjë për ta kruar, e tëra si reagim i barnave të cilat i ka marrë për tejkalimin e alergjisë. Por për fat të keq, barnat nuk i kanë dhënë kurrfarë efekti, ka vizituar mjekun lokal, i cili i ka dhënë barna për dermatitis, prej të cilave vetëm i është ënjtur fytyra ndërsa dukja e fytyrës vetëm i është keqësuar.

Vajza ka filluar të mbajë maskë kur ka dalë jashtë shtëpisë, pasi që në vitin 2009 bashkëshorti e ka humbur punën, kanë ngelur pa mjete financiare për ekzistencë dhe kjo ka qenë edhe arsyeja që ka ndërprerë të marrë çfarëdo lloj terapi për ta ndihmuar gjendjen. Tërë këtë situatë e ka pranuar si vullnet të Zotit dhe nuk ka tentuar më ta përmirësoj gjendjen.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Për disa ditë është plakur 50 vite

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum