www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tenton të shit fëmijën për të shkuar në Diznilend

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Tenton të shit fëmijën për të shkuar në Diznilend   Thu Oct 20, 2011 7:49 pm

Brigjit Bismer nga Amerika, përndryshe nënë e tre fëmijëve është e akuzuar se ka tentuar ta shesë fëmijën e sapolindur për 15 mijë dollarë që të mund të shkojë në Diznilend.

Djali i saj vetëm 1 muaj, nëna e të cilit ka tentuar ta shes një burri 54 vjeç nga Filladellfia, të cilin e ka njohur prej më parë. Që të dy janë të akuzuar për tregti me fëmijë.

Sipas burimeve të policisë fëmija ka qenë i gjetur në gjendje të mirë shëndetësore.

“Brigjit ka dashur ta shes djalin e saj në çifti gej, pasi që nuk e ka dashur atë dhe ka dashur të shkojë në Diznilend”, ka deklaruar gjyshja e Vismerit.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Tenton të shit fëmijën për të shkuar në Diznilend

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum