www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Desert për vetëm 25.000 euro

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Desert për vetëm 25.000 euro   Thu Oct 20, 2011 7:57 pmSa do të të duket e shijshme ky desert me siguri do të humbni apetitin kur do ta shihni llogarinë, kur fantazia e çokollatës do tua “lirojë” kuletën për “vetëm” 25.000 euro.

Kdberi deserti është bërë nga katër lloje çokollatë e zgjedhur nga Belgjika dhe është i dekoruar me kavijar, shampanjë dhe gjethe të arit dhe diamant prej 2 karatë.
Ky porcion është vepër e Mark Giber, i cili është shef gatimi në hotelin “Howe Country House” në Vindermer ndërsa ky krijim është bërë special për javën Nacionale të çokollatës. Personat me “gjepa të thellë” që dëshirojnë të shijojnë këtë desert të shtrenjtë duhet tre javë më parë ta porosisin, ndërsa deserti me përbërësit e saj pak si të shtrenjtë mund të hyjë edhe në librin e Ginisit.

Nëse ndokush mund t’ia lejojë vetës këtë kënaqësi të shtrenjtë, deserti i Giberit do ta thyen rekordin e restorantit “New Yorks Serendipity 3” i cili desertin e saj të mbuluar me ar 24 karat "Frrrozen Haute Chocolate" e ofron për “vetëm” 17.000 euro.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Desert për vetëm 25.000 euro

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum