www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thaçi: Veprimet në veri – të koordinuara

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Thaçi: Veprimet në veri – të koordinuara   Fri Oct 21, 2011 11:46 pmPrishtinë, 21 tetor 2011 ( 14.05)
Kryeministri Hashim Thaçi ritheksoi mbështetjen e tij për aksionin e KFOR-it për lirimin e rrugëve në veri të vendit.
Gjatë seancës plenare të Kuvendit të Kosovës, Thaçi tha se veprimet e KFOR-it në veri janë pjesë e angazhimeve konkrete për vendosjen e rendit dhe ligjit, ndërkaq ka dënuar dhunën ndaj forcave paqeruajtëse.
“Qeveria e Republikës së Kosovës vlerëson lartë përkushtimin e vazhdueshëm të forcave të KFOR-it dhe EULEX-it, që në kuadër të mandatit të tyre, po përmbushin angazhimet për vendosjen e ligjshmërisë dhe kushtetutshmërisë në pjesën veriore të vendit. Dëshiroj të theksoj se të gjitha angazhimet dhe përkushtimet janë të përbashkëta e të koordinuara në mes të qeverisë së Republikës së Kosovës, autoritetetve të KFOR-it, EULEX-it, Bashkimit Evropian dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës”, tha kryeministri i Kosoves, Hashim Thaçi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
 

Thaçi: Veprimet në veri – të koordinuara

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum