www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.



www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Intervista Dashurie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Intervista Dashurie   Wed Oct 28, 2009 5:26 am

Intervista Dashurie


u Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. të kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon për tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
37. Si do ishte personi ideal për ty?

Mirepres pergjigjet tuaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Mon Nov 02, 2009 4:01 am

lamyyy shkruajti:
Intervista Dashurie


u Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....
dp mundohem un te pergjigjem sa me shkurt ... :)

1. Cfar është dashuria?
1. ndjenj qe nuk pershkruhet dote me fjale.!

2. Ke dashuruar ndonjeher?
2 po kam dashuru ndoshta edhe me shum se qe duhej..

3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
3.qetsim zhgenjim..ngritje efamiljes
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
4.jo kjo esht epamundur..

5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar
5.hmm ka shu memories mka mbet si kujtim..

6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
6 te jet vetvetja kjo do mjaftonte..

7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
7te lejosh dike te doje..mendoj un...

8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
8 .po ..kush nuk vuan nket koh..

9. të kan tradhetuar ndonjeher?
9 ndoshta po...

10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
10.mendoj se jo nuk qendron kjo thenje aspak..

11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
11.po me shum knaqsi sepse do emsoja shum gjera edhe pse do ishte veshtir nje lidhje etill ndoshta...

12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
12 jo se ska dashuri aty...

13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
13.vjen vet ..pot ishte ashtu do ishte me ndryshe...per tgjith..

14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
14.kuptohet sepse per dashuri edhe sakrifikojm..

15. Je i/e fejuar?

15.jo

16. i/e dashuruar?
16 jo

17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
17.hmm ndoshta vetem simpati ka qen...

18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
18jo asnjeher.

19. Mendon se është e mundur kjo gje?
19. mendoj se po edhe pse sme ka ndodhur mua.

20. Beson ne dashurin e perjetshme?
20.nuk besoj..sepse nuk egziston nje dashuri etill...koh pas kohe ajo zbehet

21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
21.ndoshta mund te jet..

22. Cfar mendon për tradhetine?
22.eshte nje gje qe te shaktron..

23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
23.edhe po..
24. Do ta falje tradhetine?
24.nvaret ..por un sdo mundem sepse len shenj ne zemren time..

25. Do ta pranoje si dicka normale?
25. kursesi.

26. Perse tradhetohet?
26arsyet eshumta jan... ata qe tradhtojn as nuk edijn perse ...ndoshta..

27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
27 jo gjithmon mund te jet dhe humbas..

28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
28.hmm shum veshtir eshte por mund te ndodh..

29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
29.gjitheqka..

30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
30,fuqia qe mban nje lidhje eshte besimi dmth vendin e pare..

31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
31. sinqeritet...dashuri dhe nje lumturi epashterur...

32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
32.po mendoj ..

33. Egzistojne dashuri ne distance?
33.egziston pse jo..

34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
34. natyrisht mendoj se po..

35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
35.po por qfar te bejm ndodnjeher zemren smund ta udheheqim...

36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
36nese nuk do ishte ne rrezik me mir ta dinin...pse jo

37. Si do ishte personi ideal për ty?
37. i kuptueshem.. isinqert ...me karater te fort thjesht te jet vetvetja...

Mirepres pergjigjet tuaja

shpresoj se jam pergjigj deri diku ...ju pershendes...


Edituar për herë të fundit nga bRuNneta në Sat Nov 07, 2009 7:13 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Mon Nov 02, 2009 4:29 am

brravo bruneta shum mir ke dhan pergjigje e menqur je ti bruneta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Mon Nov 02, 2009 4:44 am

mentor_pr shkruajti:
brravo bruneta shum mir ke dhan pergjigje e menqur je ti bruneta
mentor ety pse nuk je pergjigj djalo Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Thu Nov 05, 2009 8:48 pm

Cito :
Intervista Dashurie


u Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuria?
1. dashurija esht nje sen qe nukmud te spjegoht..........

2. Ke dashuruar ndonjeher?
2. po

3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
3. qetsim zhgenjim..ngritje efamiljes tje ej

4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
4. jo sesht edrejtt

5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
5. mentor kurtish mos methirr ne telefon se dexhusen ska kushe engret

6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
6. sdi se qka doet bja

7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
7. te doje menoje

8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
8. po

9. të kan tradhetuar ndonjeher?
9. po

10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
10. jo mendoj

11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
11. po dote ishte knaqesi evrtet

12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
12.ket nuk epreferoja..sepse smund ta quajm dashuri ket lidhje ???

13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
13. vjen vett mendoj

14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
14. po kuptohet se per dashuri sakrifikojm..

15. Je i/e fejuar?
15. jo

16. i/e dashuruar?
16. jo ende

17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
17. jo

18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
18. po

19. Mendon se është e mundur kjo gje?
19. po

20. Beson ne dashurin e perjetshme?
20. po

21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
21. nashta sdihet

22. Cfar mendon për tradhetine?
22.esht nje sen qe nuke shrot podhe te shkatron

23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
23. po

24. Do ta falje tradhetine?
24. jo kurr

25. Do ta pranoje si dicka normale?
25.jo kurr se si hiq

26. Perse tradhetohet?
26. ase qedin pse ebjen kett

27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
27. jo gjithe her mudesh dhe te hubesh

28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
28. jo se kure ekam dasht me la

29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
29. qedo sen dote bja veq mose thubja

30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
30. foqi qe bane ne lidhej kjo medoj une

31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
31. sinqeritet...dashuri dhe nje lumturi e paharruar

32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
32. po

33. Egzistojne dashuri ne distance?
33. po pse jo

34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
34. po

35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
35. po

36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e
rezervuar?
36. po psejo

37. Si do ishte personi ideal për ty?
37. tejet esllshem e sineqert k

Mirepres pergjigjet tuaja

besoj se jam pregjegje dri dekun ..................?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Mon Nov 16, 2009 11:11 pm

1. Cfar është dashuria? Ndjenje e fort ne shpirt..
2. Ke dashuruar ndonjeher? Po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar? Ndjenja, per te mos qen vete, per te pas njeri te besimit..
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje? Po
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? Ende te dua..Shyhrete Behluli
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj? Te me ben te qeshi..
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje? Te duash
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? ohh Po
9. të kan tradhetuar ndonjeher? Po
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? Jo asnjeher
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks? Po
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? Jo
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? Vjen vete..
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende? Secila gje ka vendin e duhur
15. Je i/e fejuar? Jo
16. i/e dashuruar? Jo
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë? Jo
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter? Jo
19. Mendon se është e mundur kjo gje? Jo nese dashuron vertet, ather jo
20. Beson ne dashurin e perjetshme? Po edhe Jo
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke? Ndoshta
22. Cfar mendon për tradhetine? Gje e lige
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje? Po edhe Jo
24. Do ta falje tradhetine? Ndoshta..
25. Do ta pranoje si dicka normale? Jo si dicka normale jo
26. Perse tradhetohet? Sepse kerkon ate qe tek ti nuk e gjen, tek ndokush tjeter..
27. Ndereshmeria fiton gjithmone? Po
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar? Po por jo si me pare
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do? Luftoj..
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi? Te parin
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti? Dy shpirta te bashkuar ne nje..
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri? Po
33. Egzistojne dashuri ne distance? Po
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? Jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur? Me qellim jo
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar? Te jesh e rezervuar..
37. Si do ishte personi ideal për ty? Ai qe me njeh shpirtin..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Tue Nov 17, 2009 3:58 am

1. Cfar është dashuria?
Dashuria esht piksynimi i jetes dhe arritja e endrreva
2. Ke dashuruar ndonjeher?
Po..
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
Te Jesh i Lumtur,Te Provosh Ndjenja Te reja, dhe te Provosh Vujtje te reja
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
Jo..Bile Nje Ndryshim i vogel o Desht..
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
Aferdita Elshani - Mallkoj diten :)
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
T'Jet Vetvetja..Sepse Nese Sosht Ashtu At'here Qmendna Pas Dikujna Qe S'esht Vetja
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
Te Duash..
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
Po..
9. të kan tradhetuar ndonjeher?
Po..
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
Jo..
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
Po more ..Seksi Nuk Osht gjithqka..Sidomos Kur je i Dashurum Deri N'fyt
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
Jo ..
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
Vjen Vet..
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
Paj Pak Ndoshta ..
15. Je i/e fejuar?
Jo..
16. i/e dashuruar?
Per Momentin Jo..
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
Jo..
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
Po mka ndodh shum her Bile..
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
Po Pse Jo
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
Po Ndoshta Ka Asi Dashurie ..Te Une S'vjen N'Shprehje haha
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
Paj Ndoshta..
22. Cfar mendon për tradhetine?
Veper Jo-Njerzore
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
Ndonjeher Jo ..Ndonjeher Po..
24. Do ta falje tradhetine?
M'Varet
25. Do ta pranoje si dicka normale?
Jo More Qfar Normale..
26. Perse tradhetohet?
Pse Kan Qeff haha
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
Po..
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
Po me DEsht Po Amo me Kan Perseri me Te S'Besoj ..Me Kalimin e Kohes Shuhet Edhe Ajo Pak Dashuri ..
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
Gjithqka..Edhe Ate Qe Se Kisha Mendu E Kisha Bo..
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
Vendin e Pare ..Besoj
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
1 Gjo e bukur Qe Nuk Pershkruhet Me Fjal ..Nese Gjithqka Shkon Ashtu si duhet
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
Po ..
33. Egzistojne dashuri ne distance?
Normal..Pak si VEshtir Amo Po..
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
Po..
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
Po..
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
Me Mbajt Perveti Ma Mir Ubo..
37. Si do ishte personi ideal për ty?
Ajo Qe Jep Dashuri T'sinqert ..Sme Intereson Asgjo Ma Teper..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Intervist Dashurie..   Wed Feb 03, 2010 10:21 am

INTERVIST DASHURIE…

1Cfar eshte dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. Te kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon per tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndershmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?
30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?
37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu..
40. Edhe ne fund, cmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Wed Feb 03, 2010 10:36 am

Kesulkuqe shkruajti:
INTERVIST DASHURIE…

1Cfar eshte dashuria?
Dashuria eshte nje thesar i humbur qe kerkohet nga njerzimi,i cili neve na kujton,pse ja vlen me jetu!
2. Ke dashuruar ndonjeher?
Po
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
Ndjen lumturi, s'je i vetmuar,...
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?
Jo
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
Anila mimani-Eh ta dish
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?
Te behet ashtu qe te mendoj se smund ta kem...Dmth i pa arritur te kem dicka me to...
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?
te lejojsh dike te doje
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
Po
9. Te kan tradhetuar ndonjeher?
Jo
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
Jo asnjeher
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
Vjen vete
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?
Po
15. Je i/e fejuar?
Jo
16. i/e dashuruar?
haha
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
jo
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?
jo
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?
po...
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
jo
21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?
jo
22. Cfar mendon per tradhetine?
Gjeja ma e keqe eshte tradhtia dhe s'falet kurr...e ata qe tradhtojn per mua sjan njerz dhe skajn ndjenja...
23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?
Po
24. Do ta falje tradhetine?
JO
25. Do ta pranoje si dicka normale?
JO
26. Perse tradhetohet?
me siguri sje i/ e kenaqur me ate qe ke...se te jesh nuk tradhton mendoj une
27. Ndershmeria fiton gjithmone?
Se di
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?
Nvaret nga tradhetia por jo
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?
Gjithcka nese vertet do e doja
30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?
Vendin e pare
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
po
33. Egzistojne dashuri ne distance?
te rralla
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?
PO :S
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?
Ndoshta ma mir se sdua te foli
37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?
Te me besoje, kuptoje,degjoje,doje,beje gjithcka per mua dhe te pamunduren dhe te ju perballohet gjerave te me bindje...
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?
Shum test i mir me pelqej
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu.. Te gjith anetaret ne veqanti motrushen time kesulkuqen
40. Edhe ne fund, cmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?
Se shoqee ma te mir dhe me te dashur se kjo nuk egziston ne bote...E pa pare eshte...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Interivsta Flash   Wed Feb 03, 2010 10:48 am

Kesulkuqe shkruajti:
INTERVIST DASHURIE…

1Cfar eshte dashuria?
----HmmDashuria Eshte Gjithqka dhe Asgje

2. Ke dashuruar ndonjeher?
------Iha a bahet kjo Pyetje Prej se kam Lindur...

3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
----1.Kenaqesi...2Vullnet...3Lumturi....etj

4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?
---..spe di spom kujtohet po garant qe po:D

5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
----Adem Ramadani--Azilan Azilant huahuau

6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?
----duhette me del ne bikini perpara dhe te me thot zemer eja se po te pres huahuahuahuhuahua

7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?
....Per mendimin tim kto jan kape njonen e perplase per tjetren ...

8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
---Jo skam vuajtur kush ke kjo mem shti me vujt qyhh

9. Te kan tradhetuar ndonjeher?
---Femrat ban vaki sedi si kum paaa...

10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
....Po Qendron po edhe nuk qendron ...varet prej rastit ..

13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
po aj kan than Asgje nuk tevjen tu nejt kokershpines kshtu qe Kerkohet pra

14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?
---teune svlen kjo une jami njeti si u dashurova si u zalubita si su dashurova lirine e kam

15. Je i/e fejuar?
po 8 Femij i kam edhe te 9-in Ncev huahuahuahu

16. i/e dashuruar?
---Jo bre dreqi mhangt per pak

17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
qy Dy 3 4 mu perzishin huahuauh

18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?
----Jo qeshtu jo ja i kum desht krejt njejt ja asnja hiq

19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?
---Por mendoj se eshte e mundur ...

20. Beson ne dashurin e perjetshme?
----E Besoj amo rall egziston

21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?
---besoj se duhet te jete....

22. Cfar mendon per tradhetine?
----Ehh Tradhtine e Urrej shum sepse eshte seni me i keq ne Dashuri ...

23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?
Po ne shumicen e rasteve po i shkatrron lidhjen

24. Do ta falje tradhetine?
...Une ASNIHERRRR

25. Do ta pranoje si dicka normale?
....Jasht Normalee

26. Perse tradhetohet?
-----Sepse Mashtrohet

27. Ndershmeria fiton gjithmone?
----Po Gjithmon Vuan pak Por Fiton

28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?
---Mund ta du saper nje nat ne shtrat ...

29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?
----Do isha ne Gjendje Jeten time ta Jepja ..

30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?
---Besimi ze Vendin kryesor shtyll kryesore

32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
---Po Menoj s ene dashuri te sinqert dyt dashurojn pa mase njeri tjetrin

33. Egzistojne dashuri ne distance?
---Po Egzistojn ..

34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
....--Une mendoj se gjithqka nuk lejohet..

35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?
---Nuk e di ndoshta po nese po i kerkoj Falje shumm..

36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?
----Tegjitheve mendoj se nuk ben tju tregosh vetem atyre te afermve dhe qe ju beson


37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?
---Personi ideal per mu duhet te ket Sinqeritet Besim Zemermire.......mos ti ceki krejt se pale a akksi femre (Pa BEHANE duhet mu kan haha:D)

38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?
---eh Per ket test mendoj se ishte shum i mire se Komplimente nga ana jote vazhdo keshut se shum mire eshte

39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu.
.----Po separi Ty te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat ne jete Pershendes Dioren dhe gjith te tjeret ne ket forum ...

40. Edhe ne fund, cmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?

Per Personin qe krijoi ket Intervist une kam mendim shumPozitiv sepseenjoh Personalisht dhe eshte nje qik e cila ka Sinqeritet te plot dhe eshte shum e drejt ...dhe ishalla jet gjithmon keshtu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Wed Feb 03, 2010 11:49 pm

atèher kyce temèn sepse nèse nji
teme egziston dueht kycet
dhe tè c'vèndoset teck shporta/tema tè vietèra

respeckt klm..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Wed Feb 03, 2010 11:55 pm

Me falni..


Staf ju lutem bashkone temen, pasi kemi 2 pergjigje..


Me rrespekt..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Thu Feb 04, 2010 1:17 am

Temat jan te bashkuara ...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Sat May 29, 2010 3:59 am

1. Cfar është dashuria?
mendoj se asht dishka e mir
2. Ke dashuruar ndonjeher?
dashuri jo simpati po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
ndjenja...vullneti...pelqimi
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
jo
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
Flora Gashit
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
valla spo di me kon e sinqert mas miri
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
te duash
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
jo
9. të kan tradhetuar ndonjeher?
sdi valla se skom te dashur
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
sosht e vertet
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
po
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
jo
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
dyjat kapak haha
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
nuk ka nevoj i dashuri se i di kufizimet vet
15. Je i/e fejuar?
jo
16. i/e dashuruar?
jo
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
jo
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
jo
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
[po
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
po
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
jo
22. Cfar mendon për tradhetine?
yffff gjethshka valla sa smuj me e shpreh ktu....i mjeri aj se tradhton
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
po valla
24. Do ta falje tradhetine?
jo kurr
25. Do ta pranoje si dicka normale?
jo mer farte
26. Perse tradhetohet?
pse asht njeri pa moral
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
po valla
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
jo
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
gjdo gje ne jet
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
vendim me te mir
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
i sinqert..besnik
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
paj spo di valla kur duhen ...duhen njejt
33. Egzistojne dashuri ne distance?
si thojn asaj dashuri kur ka distanc
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
jo do sene se jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
jo
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e
rezervuar?
krejt i kisha kallzu
37. Si do ishte personi ideal për ty?

real..me kon ne tana punt...mos me interesu dikush tjeter veq me kqyr punen e vet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Sun May 30, 2010 7:05 pm

WebMaster shkruajti:
Intervista Dashurie

1. Cfar është dashuria?
Bashkim ndjenjash shpirtrash dhe trupa

2. Ke dashuruar ndonjeher?
Po qysh jo edhe tash po dashuroj

3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
Me jetua me fat, mos me qen i vtmura , me krijuar jetra

4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
Po por gradualisht kam bere ndryshime

5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
spo me kujtohen qyyy shum

6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
femra duhet te jet e qet e dashur e buzeqeshur dhe e lumtur me dashurin
mashkulli te beje ndryshime te jap lirin dhe te ket besim ne te dashuren

7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
me thjst te duash

8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
edeh shum

9. të kan tradhetuar ndonjeher?
sdie ndoshat mbas shpine

10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
jo more ska nevoje me ike

11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
po por spo die a eshte kjo Histori pastaj

12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
kjo me leht

13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
te dyjat me shum me kerkue mednoj se nuk pik asgje prej qiellit

14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
jo behem i lire ne qod aspekt

15. Je i/e fejuar?
kam qen krejt ngapak

16. i/e dashuruar?
Jam duke bertitur nga Dashuria

17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
Jo , ama ment shkojn kamos

18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
E qushtu po valla jam pak pis

19. Mendon se është e mundur kjo gje?
Veshtire por e mundeshme ama kohshkurt

20. Beson ne dashurin e perjetshme?
Duhet

21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
Jo spo die pyetjen

22. Cfar mendon për tradhetine?
sbene me ditur askush , sben de me tardhtue qyy

23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
nuk dihet kurgja

24. Do ta falje tradhetine?
uen jo e

25. Do ta pranoje si dicka normale?
po shumica e bejen dhe nuk folin normale mundet me qen per ata qe tradhtojn hehehe

26. Perse tradhetohet?
Sepse je ne kerkim te diqkajit qe ke deshire per ndryshime , pakenaqesia dhe me provura diqka te re

27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
Ska dilema

28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
Veshtire

29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
Me qen qdo her per te si en ditet e mira dhe veshtira

30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
Bazamenti kryesor i dashurise

31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
E don nje person qe kurre se ke njohur perpara per nje moment behet personi me i vlevshem ne jet eshte vet jeta gezimi hareja .

32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
Mund te jet keshtu dashuria ska kanar

33. Egzistojne dashuri ne distance?
Po por hjek nejriu shum

34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
Jo bash gjithqka por shum liri pa kufi hehee

35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
Mendoj qe po me keqardhje

36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
Fillimi i rezervaur pastja bene me ditur e gjiteh bota

37. Si do ishte personi ideal për ty?
E qet e dashur e bukur te me akceptoj keshtu si jam dhe mundesihst qdo here e buzeqeshur
sbene me qen shum me vejeter se une por a me e madhe

Flm dhe Kaloni duke Dashuruar

Mirepres pergjigjet tuaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Sun Oct 03, 2010 2:25 am

Intervista Dashurie



1. Cfar është dashuria?
1.ndjenj qe buron nga zemra.
2. Ke dashuruar ndonjeher?
2.po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
3.a)ska jet pa dashuri,b)pa dashuru se din qka esht dashuria , c)pa dashuri ska lumturi.
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
4.jo pak duhet me ndryshu bile
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
5.kenga e medes perqfom.
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
6. te jet reale
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
7.ali dema , dem alia , njejt
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
8.po
9. të kan tradhetuar ndonjeher?
9.po
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
10.jo
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
11.po
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
12.jo
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
13.vjen vet
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
14.pak
15. Je i/e fejuar?
15.po
16. i/e dashuruar?
16.po
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
17.jo
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
18.jo
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
19.se di
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
20.po
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
21.nvaret
22. Cfar mendon për tradhetine?
22.gjeja me poshteruse qe egzizton
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
23.definitivisht per mu po
24. Do ta falje tradhetine?
24.jo
25. Do ta pranoje si dicka normale?
25.jo
26. Perse tradhetohet?
26.se di
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
27.normal
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
28.sma merr menja
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
29.gjithqka pervec ta falja tradhtin
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
30.kryesor
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
31.ska pershkrim
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
32.jo
33. Egzistojne dashuri ne distance?
33.po
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
34.jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
35.se di
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
36.mendoj nuk ka gje te keqe ne qoft se dashuron , pse me mbajt te fsheht tregoju e le te plasin zileqaret
37. Si do ishte personi ideal për ty?
37.me qen e thjesht , besnike , dhe e sinqert.

flm per intervist WebMaster


_________________________________________________________________________



Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Sun Oct 03, 2010 8:25 am

1. Cfar është dashuria?- ndjenj
2. Ke dashuruar ndonjeher? po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar? knaqsi...veti 2 :P edhe lumturi
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje? jo
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? plot
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?tket kujdesje dhe besim te une
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje? te duash
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? jo ala
9. të kan tradhetuar ndonjeher? jo
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? jo
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks? po normal
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? jo
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? dyjat edhe duhesh me lyp po jo edhe me nejt durt palut :P
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende? normal
15. Je i/e fejuar? jo
16. i/e dashuruar? po
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë? jo ndoshta simpati
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter? jo
19. Mendon se është e mundur kjo gje? po po jo te une
20. Beson ne dashurin e perjetshme? po
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke? nvaret
22. Cfar mendon për tradhetine? osht pldh :)
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje? normal
24. Do ta falje tradhetine? po nvaret
25. Do ta pranoje si dicka normale? nkoh tsodit osht normal per doo
26. Perse tradhetohet? se sedin se qato qe ja ban njanes munesh edhe me ja bo femnes tane :)
27. Ndereshmeria fiton gjithmone? normal
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar? po nese e shoh qe ka ndryshu
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do? nese mdon edhe aj gjithqka kisha bo
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi? 2
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti? ndjenj e lezetshme e rahatshme pak xheloze
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri? po edhe jo
33. Egzistojne dashuri ne distance? per mu jo
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur? po
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar? e rezervuar tani kush doje le ta mer vesht
37. Si do ishte personi ideal për ty?besnik..i gjat..i ndershem..real..xheloz :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   Sat Jul 23, 2011 9:05 am

1. Cfar është dashuria? Dashuria eshte dhe mbetet poezia me persosur natyres po mekat qe lulezon vetem nje here
2. Ke dashuruar ndonjeher? Po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar? 1.për ti dhene një kuptim jetes
2.për te ndarë me një person tjeter gjerat pozitive dhe negative
3.për te bërë te lumtur dike

4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje? Joo
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? hmm ka shumm
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj? Thjesht te jet vetvetja edhe te jet i sinqert kuptohet
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje? Varet nga personi
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? Dashuri pa vujtje skaa
9. të kan tradhetuar ndonjeher? Pa dijen tim ndoshtaa
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? Ike ai qe nuk ka forc te luftoj per dashurin e tij
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks? po
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? Jo nuk mund ta quaj dashuri tani
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? ateher kur ti nuk e pret ajo vjen
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende? jo se besoj
15. Je i/e fejuar? Jo akom duke pritur princin me kali bardh haha
16. i/e dashuruar? joo
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë? jo asnjeher
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter? Jo
19. Mendon se është e mundur kjo gje? Ndoshta edhe eshte mundur
20. Beson ne dashurin e perjetshme? Joo
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke? Poo
22. Cfar mendon për tradhetine? Tradhtia lind nga pakenaqesia e partnerit/res
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje? Varet nga situatat!
24. Do ta falje tradhetine? Gjdo njeri ka nevoj per nje shanc te dyt ...nese kisha dashur shumm kisha falur nje her
25. Do ta pranoje si dicka normale? Jo aspak
26. Perse tradhetohet? Per kenaqsi seksi ne shumicen rastev mendoj
27. Ndereshmeria fiton gjithmone? Jo nuk eshte e then
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar? ndoshta edhe po
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do? Kam shumm inat ne gjerat qe me perkasin mua andaj do beja gjithqka per dikend qe duaa
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi? te parin
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti? E ashper dhe e bukur njekohesisht,e embel dhe e brisht te ben te jesh e lumtur te con ne parajs me pak fjale eshte ndjenja me e bukur e kaluar ndonjeher
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri? Poo
33. Egzistojne dashuri ne distance? Ndoshta
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? Perveq tradhetis
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur? hmm po
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar? Hmm te gjitheve dhe askujt jane dy polet perfundimtare .gjithmone kemi nevoje per nje mendim te trete
37. Si do ishte personi ideal për ty?
i sinqert gentilmen inteligjent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Intervista Dashurie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum