www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shesin të birin për një veturë të përdorur dhe 13 mijë dollarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Shesin të birin për një veturë të përdorur dhe 13 mijë dollarë   Sun Oct 23, 2011 8:27 pmAna Meri Rins (26) dhe bashkëshorti i saj Brendon nga shteti federal amerikan Indiana janë akuzuar se ua kanë shitur të birin katërmuajsh dilerëve të dënuar Stiven dhe Melisa Linç para dy vjetësh.

Ata për djaloshin kishin marrë 13.000 dollarë, një veturë të përdorur dhe 50 tableta. Foshnja kishte lindur si i varur nga metadoni për shkak të varshmërisë së nënës së tij nga kjo substancë narkotike e ngjashme me morfinën.

Çifti vendosi të shesë fëmijën në pamundësi për t’u përkujdesur për të.

Rasti është zbuluar pasi të dyja çiftet kishin tentuar të legalizojnë adaptimin e fëmijës këtë vit. Familja Linç kishte bërë kërkesën, ndërsa policia mori informacionin se fëmija ishte shitur.

Djaloshi, i cili tash ka dy vjet, është vendosur në qendrën për përkujdesje sociale.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Shesin të birin për një veturë të përdorur dhe 13 mijë dollarë   Sun Oct 23, 2011 10:38 pm

Tema bartet tek kuriozitetet

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Shesin të birin për një veturë të përdorur dhe 13 mijë dollarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum