www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me iPhone zbulon gruan duke e tradhtuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Me iPhone zbulon gruan duke e tradhtuar   Sun Oct 23, 2011 8:35 pmNjë aplikacion i ri i “Apple” në telefonin e ri të mençur shumë shpejt ka gjetur zbatim të (pa) pritur në praktikë.

Një përdorues i iPhone, shkruan The Escapist, duke cituar forume në MacRumors, ka përdorur aplikacionin Find My Friends për të “gjahtuar” gruan me dashnorin.

Pasi që nuk ishte i sigurt nëse gruaja po i qëndronte besnike, ai vendosi ta konfirmojë. I bleu asaj iPhone 4S, në të cilin instaloi Find My Friends, pa dijeninë e saj.

Mundeni edhe vetë të paramendoni se çfarë ka ndodhur. Gruaja i tha se do të shkojë te një shoqe, por ai dyshoi se në fakt po dilte me të dashurin në një pjesë tjetër të qytetit.

Aplikacioni konfirmoi dyshimet e tij. Ai bëri një fotografi me lokacionin e gjetur të gruas së tij, të cilën planifikon që ta përdorë si dëshmi materiale, pasi që bashkëshortja e tij ende nuk e di se është zbuluar. Kur ta marrë vesh me siguri se nuk do të lejojë askënd që t’i ofrohet telefonit të saj.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Me iPhone zbulon gruan duke e tradhtuar   Sun Oct 23, 2011 8:41 pm

hahahhaha Interesant . Po u dashka me provu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Me iPhone zbulon gruan duke e tradhtuar   Sun Oct 23, 2011 10:36 pm

Bartet tek kuriozitetet

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me iPhone zbulon gruan duke e tradhtuar   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Me iPhone zbulon gruan duke e tradhtuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum