www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beyonce do të lindë vajzë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Beyonce do të lindë vajzë   Sat Oct 29, 2011 5:48 pm
Sikundër shtatzënia e saj ka ndjellë përherë vëmendjen mediatike, edhe se çdo të jetë foshnja që do të sjellë në jetë këngëtarja Beyonce Knowles nuk mund të mos ngjallë kureshtje.

Çifti nuk është përpjekur të mbajë sekret seksin e foshnjës, por vetëm pak minuta pasi ata kanë mësuar se Beyonce do të sjellë në jetë një vajzë, lajmi është publikuar në media. Mësohet se informacioni ka rrjedhur nga klinika, ku këngëtarja ka bërë ekon për të mësuar seksin e fëmijës.

Ky është një lajm shumë i mirë për çiftin, pasi sipas burimeve të cituara nga mediat botërore, Beyonce dhe reperi Jay-Z janë lumturuar së tepërmi kur kanë mësuar se foshnja e tyre është vajzë. “Beyonce është e ngazëllyer që do të lindë vajzë. Ajo dhe nëna e saj janë aq të afërta dhe ajo dëshiron që po të njëjtën marrëdhënie ta gëzojë me vajzën e saj”, kështu ka deklaruar një burim për revistën amerikane “Touch”./tch/

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Beyonce do të lindë vajzë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum