www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Motra e nderit vodhi 1 milion dollarë dhe i shpenzoi në slot aparate

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Motra e nderit vodhi 1 milion dollarë dhe i shpenzoi në slot aparate   Thu Nov 17, 2011 7:11 pm
Motra e nderit nga SHBA-të për pak sa nuk përfundoi në burg pasi pranoi se kishte vjedhur një milion dollarë dhe i kishte humbur ato në slot aparate.

Motra e nderit, Maria Thornton (65 vjeçare) vodhi paratë e kolegjit katolik ku edhe punonte si arkëtare, shkruan Mirror. Maria i humbi të gjitha paratë nëpër kazinotë e Atlantic Cityt.

Paratë i kishte vjedhur gjatë një periudhe dhjetëvjeçare. Në gjykatë deklaroi se ndjen keqardhje dhe e ka turpëruar veten, familjen dhe fenë. Gjykatësi e dënoi me 2000 orë punë në të mirë të shoqërisë dhe e urdhëroi t’i kthejë 347.000 dollarë.

Kolegji mori nga sigurimi 480.000 dollarë dëmshpërblim. Në shenjë pendese motra e nderit tash po kalon ditë e natë në izolim në një dhomë të vogël e cila gjendet në manastirin e Philadelphias./kuriozitete/

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Motra e nderit vodhi 1 milion dollarë dhe i shpenzoi në slot aparate   Sat Jan 14, 2012 5:51 am

moter nderi hahahahha o kto hmmhmmh po depo i vjedh i vjedh edhe lun kazino e aparata

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Motra e nderit vodhi 1 milion dollarë dhe i shpenzoi në slot aparate

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum