www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks   Thu Nov 17, 2011 7:14 pm
I dashuri i Jennifer Lopezit, valltari Casper Smart i ka treguar shokut më të mirë të tij detaje nga jeta dashurore me këngëtaren dhe aktoren e famshme.

“Ka trup të mrekullueshëm, duket më mirë se sa shumë vajza njëzetvjeçare. Në shtrat është e pangopshme, kurrë nuk ngihet seks”, i ka thënë në besim Casper mikut të tij.

Jennifer dhe Smart janë njohur para gjashtë muajsh, kur ajo e kishte angazhuar valltarin për turnetë e saj botërore.

Miqtë e këngëtares pohojnë se Jennifer me valltarin e ri vetëm argëtohet dhe se kjo e lidhje, e cila është vetëm e natyrës seksuale, nuk ka kurrfarë ardhmërie.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum