www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina Berisha provokuese dhe në dimër!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Florenc
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 163
Data regjis. : 13/11/2011
Location : salonika

MesazhTitulli: Adelina Berisha provokuese dhe në dimër!   Sun Nov 20, 2011 9:03 am

Këngëtarja bukuroshe e cila ditë më parë për “Zhurnal Plus” rrëfeu se të gjithë djemtë i thonë se është shumë seksi, këtë dimër sapo ka realizuar një set fotografik shumë seksi. Sërisht “Zhurnal Plus” ka kontaktuar me Adelina Berishën dhe ka mësuar se fotot janë të realizuar me shumë mjeshtëri nga fotografi më i mirë shqiptar Veton Osmani, ndërsa këngëtarja duket që provokon shumë fort. Mësuam gjithashtu se Adelina po bëhet gati të jetë edhe imazh kalendari ku do të ofrohen këto foto për një biznes kosovar. Megjithëse është dimër vajza ka pozuar mjaft “hot” përpara fotoaparatit të Vetonit.[/quote]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Adelina Berisha provokuese dhe në dimër!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum