www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bleona nuk ka fansa ka ZEMRA!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Florenc
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 163
Data regjis. : 13/11/2011
Location : salonika

MesazhTitulli: Bleona nuk ka fansa ka ZEMRA!   Sun Nov 20, 2011 9:09 am

Bleona ka lançuar faqen e saj të re online të cilën mund ta shikoni tek www.BleonaQereti.com Faqja e re është më praktike se faqja e vjetër,por fatkeqsisht nuk ka shumë informacion të ri. Fotot janë të vjetra dhe asnjë video të re nga këngëtarja.Ndoshta një video nga puna në studio do ishte më mirë.Gjithashtu dhe galeria e fotovo është pak e vjetër,pasi nuk ka foto të reja apo në studio të këngëtares e as foto nga parakalimet e saj të shumta në tapetin e kuq të eventeve të ndryshme. Të paktën seksioni i lajmeve duket më i mirëmbajtur.Në mesazhin e saj më të fundit këngëtarja tregon se ka përfunduar 6 këngë dhe mezi pret të ju tregoj fansave albumin e saj të ri. Thashë fansave? Më falni! Bleona nuk ka fansa ka ZEMRA! Kështu ju drejtohet ajo simpatizantëve të saj.Ide jo e keqe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Bleona nuk ka fansa ka ZEMRA!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum