www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Florenc
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 163
Data regjis. : 13/11/2011
Location : salonika

MesazhTitulli: Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen!   Sun Nov 20, 2011 9:11 am

Është një nga reperët më të njohur shqiptarë dhe për fatin e tij të mirë gati çdo këngë që realizon shndërrohet në hit. Pas duetit me Eni Koçin, “So hot”, Noizy, i cili merr pjesë edhe te edicioni i sivjetëm i “Këngës Magjike”, është duke realizuar një këngë të re me motrën më të vogël të Gretës, e cila po fiton famë shumë shpejt. Po dueti i parashikuar që në fillim të vitit me Çiljetën, ku shkoi?! U fol gjithashtu për një bashkëpunim me Genta Ismajlin, por nga ana e asnjërit prej këngëtarëve nuk pati konfirmim. “Për shkak të koncerteve të shumta dhe mungesës së kohës, nuk jam ulur dot të flas dhe të punoj nga afër me Çiljetën dhe Genta Ismajlin, me të cilat është biseduar për bashkëpunime.

Në vijim do ketë bashkëpunime, kjo është e sigurt”, – ka sqaruar reperi, i cili nuk po gjen “rehat” nga femrat këngëtare. Së fundmi, ai ka pasur shumë koncerte në Evropë, gjë që ka bërë që disa të diela të mos jetë i pranishëm në spektaklin “E Diell”, ku është angazhuar në rubrikën “dyshet fantastike”. Standard[/quote]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum