www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qëndresa Millaku, një yll që po lind!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Florenc
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 163
Data regjis. : 13/11/2011
Location : salonika

MesazhTitulli: Qëndresa Millaku, një yll që po lind!   Sun Nov 20, 2011 9:15 am

Jo shumë kush mund ta njoh, por që në dukje të parë na lë përshtypjen të kuptojmë se e kemi parë diku, Qëndresa për shumë kohë ka qenë imazh i prezantimit të pijes Golden Eagle. Ndonëse profesioni i modeles tashmë si duket po i kalon edhe në këngë, meqenëse ajo sapo ka lansuar në treg këngën e saj të parë “First Class Girl” në dy versione anglisht dhe shqip. Qëndresa për shumë vjet jeton në Zvicër, ndërsa dëshira për këngën i ka lindur kaherë, mirëpo tani ka gjetur kohën e duhur për t’u marrë me të. Gjatë fëmijërisë së saj Qëndresa ka qenë aktive në organizime shkollore, ku është prezantuar me këngë të ndryshme.

Me kalimin e kohës ajo ka vijuar studimet dhe kështu që ka qenë e angazhuar rreth obligimeve mësimore. Tani me të përfunduar studimet ajo ka vendosur që intensivisht të merret me këngë. “Këngën e kam dashur gjithnjë, që kur kam qenë e vogël, mirëpo obligimet shkollore nuk më kanë lënë të merrem me te.

Me fotomodelim jam marrë prej moshës 17 vjeçare, kam qenë imazh i shumë kompanive zvicerane. Mirëpo shpirti gjithnjë më ka fjetur te kënga. Fatmirësisht tani sapo lansova këngën e parë në dy gjuhë dhe shpresoj të kem sukses”, ka thënë ajo për “Zëri. Qëndresa këngën e ka lansuar bashkë me klip, shpreson që suksesi i saj të arrihet edhe në Kosovë.[/quote]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Qëndresa Millaku, një yll që po lind!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum