www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Besa Kokëdhima pëlqen ditët me shi!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Florenc
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 163
Data regjis. : 13/11/2011
Location : salonika

MesazhTitulli: Besa Kokëdhima pëlqen ditët me shi!   Sun Nov 20, 2011 9:16 am

Besa Kokëdhima gjatë një prononcimi për të përditshmen “Kosova Sot” ka treguar gjërat që pëlqen dhe ato që nuk i pëlqen. Këngëtarja, e cila së fundi është kritikuar se ka kopjuar këngëtaren Pink me këngën e fundit pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”, “Botën do ta ndryshoja”, thotë se pëlqen letërsinë, teatrin dhe kinematografinë. Asaj i pëlqen edhe të luajë në piano si dhe të shijojë ditët me shi. Por artistja ka edhe gjëra që nuk i pëlqen. Asaj nuk i pëlqen kur ia humbin frymëzimin dhe pezmatojnë vështirësitë. Besës nuk i pëlqejnë as pengesat artificiale në jetët tona, padrejtësitë, pabarazitë, indiferenca dhe arroganca. /Telegrafi/[/quote]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Besa Kokëdhima pëlqen ditët me shi!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum